Yanıt Yayıncılık 2016 yılında eğitime katkı sunmak ve ülkemize değer katabilmek amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. Kısa zaman zarfında öğrencilerin ve öğretmenlerin vazgeçilmezi olmayı başaran markaları ile yakın gelecekte yeni projeleri ile birlikte öğretmenlerin talep ettiği tüm kaynakları hazırlayacaktır. Geniş bir akademik kadroya sahip olan Yanıt Yayıncılık aynı zamanda 81 ilde yaklaşık olarak 200 iş ortağı ile birlikte kitapları satışa sunmaktadır. Bünyesinde bulunan Paraf Yayınları, Yanıt Yayınları, Vip Yayınları ve Köşe Bilgi Yayınları ile birlikte farklı ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamaya ve öğrencilere destek olmaya devam etmektedir. Kalitesinden hiçbir zaman taviz vermeden en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir.

YANIT YAYINCILIK


Paraf Yayınları markasıyla 5. Sınıftan 12. Sınıfa kadar tüm branşlarda Soru Kütüphaneleri bulunmaktadır. Soru Kütüphaneleri isminden de anlaşılacağı gibi tüm ihtiyaca yönelik olarak öğrencilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Her sınıfa yönelik olarak kurumsal denemeleri ile öğrencilerin belirli dönemlerde elde ettikleri kazanımları kontrol etmektedir.

Yanıt Yayınları markasıyla 5. Sınıftan 8. Sınıfa kadar tüm branşlarda Soru Bankaları ve 12. Sınıf düzeyinde sınava hazırlık için Soru Bankaları bulunmaktadır. Elde edilecek tüm kazanımları bol miktarda soru ile birlikte öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak sunmaktadır.Vip Yayınları markasıyla Üniversite Sınavına yönelik olarak “Konu Anlatımlı Soru Föyleri” “Kurumsal Yaprak Test” ve “Kurumsal Deneme Sınavları” ile birlikte kurumsal bir yayına sahiptir. Kurumların sistemli ve teknoloji destekli bu seti kullanmasının yanı sıra öğrencilerinde kapsamlı bir şekilde kazanımları elde etmesine destek olacak Vip Yayınları aynı zamanda mobil uygulaması ile birlikte öğrencilerin başarı analizlerini ve takibini yapabilmektedir.